Кролевецька міська рада взаємодіє з Державною службою якості освіти України

Дата: 20.01.2021 16:23

Як поінформували в управлінні освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради, з метою актуалізації питання реалізації повноважень органів місцевого самоврядування в частині забезпечення якості освіти, ролі Державної служби якості освіти України та її територіальних органів в процесах забезпечення якості освіти та освітньої діяльності, 20 січня 2021 року була проведена онлайн-зустріч «Взаємодія органів місцевого самоврядування та управління Державної служби якості освіти у Сумській області в процесах забезпечення якості освіти».

До зустрічі долучилися заступник міського голови В’ячеслав Жовтя та начальник управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради Станіслав Масалига.

Слідкуйте за новинами на каналі: https://t.me/kroleveckagromada_info