Краєзнавчий музей Кролевецької міської ради святкує 50-річчя

Дата: 20.01.2021 17:10

Історія Кролевецького краєзнавчого музею починається з 20 січня 1971 року.

Нині Краєзнавчий музей Кролевецької міської ради – це державний науково-дослідний і культурно-освітній заклад. Його діяльність спрямована на збереження історії краю, відродження та сприяння розвитку української традиційної культури. З цією метою працюють директор, зберігач фондів та молодший науковий співробітник, які організовують наукові конференції, культурно-мистецькі заходи, проводять польові експедиції. Музей поповнює свою колекцію, проводить виставки, має постійну експозицію. З 2000 року і по теперішній час заклад очолює Анатолій Володимирович Карась.

На сьогодні фонди музею складають 7484 експонати основного та 2712 науково-допоміжного. Для порівняння, у 2003 році було 2503 основного та 540 науково-допоміжного фондів. Три виставкові зали, у яких розміщено 27 експозиційних вітрин.

За минулий, епідемічний рік, у музеї було найменше відвідувачів за всі роки - 483, проведено 24 екскурсії.

Слідкуйте за новинами на каналі: https://t.me/kroleveckagromada_info