Поздоровлення Кролевецького міського голови Віктора Лехмана з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2021 08:11

Дорогі кролевчани! Шановні друзі, колеги, земляки!

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. Дане свято започатковане на відзначення проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Цей день є надзвичайно актуальним сьогодні, адже виклики, які знову постали перед нами, спонукають до об’єднання заради спільної мети – відстоювання ідей єдності, соборності та територіальної цілісності нашої держави, її економічного зростання, покращення добробуту громадян.

Від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого комітету Кролевецької міської ради щиро вітаю вас, дорогі земляки, з Днем Соборності України! Бажаю усім нам здорового прагматизму й щирої віри в краще майбутнє. Нехай любов до рідної землі згуртує нас для здійснення високої мети — щасливого й гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України, а разом з нею і Кролевеччини!

Миру Вам, здоров'я і Божої благодаті!

З повагою

Кролевецький міський голова                                                                  Віктор ЛЕХМАН