У Бистрику створили обслуговуючий кооператив із водопостачання

Дата: 22.01.2021 12:42

20 січня, у Мінюсті зареєстрували обслуговуючий кооператив із водопостачання в селі Бистрик Кролевецької громади, з однойменною назвою. Його очолила місцева мешканка Ольга Карачун.

«Обслуговуючий кооператив є дієвою альтернативою створення комунальних підприємств в селах громади для безперебійного, централізованого забезпечення населення питною водою. До того ж, Швейцарсько-Український проєкт «DESPRO», який у минулі роки співпрацював з органами влади на Кролевеччині, визнав відповідну організацію населення, як інноваційну модель децентралізованого водопостачання, утримання та обслуговування, орієнтовану на громаду», - розповів заступник Кролевецького міського голови Олег Шприндель.

Він зауважив, що в найближчий час буде створено ще чотири обслуговуючих кооперативи у селах Білогриве, Зазірки, Литвиновичі та Гречкине.