У Кролевці пройшли урочистості до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2021 14:32

Сьогодні, 22 січня, у Кролевці відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України.

За участі Кролевецького міського голови Віктора Лехмана, його заступників, працівників управлінь та відділів міської ради, представників Кролевецької РДА, військовослужбовців Кролевецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та інших відбулося покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка, а також до пам'ятного знаку у сквері учасників АТО.

Як відмітив міський голова, дане свято є надзвичайно актуальним, адже лише в єдності можна досягти позитивних результатів, як у відстоюванні ідей незалежності, соборності та територіальної цілісності нашої держави, так і її економічного зростання, покращення добробуту громадян.