Депутати Кролевецької міської ради проголосували за Звернення щодо недопущення підвищення тарифів на електричну енергію, природний газ та його транспортування

Дата: 25.01.2021 13:54

Фото без описуСьогодні, 25 січня, відбулося перше пленарне засідання третьої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання, на якому були присутні 25 депутатів із 26 обраних. На сесію завітали депутати Сумської обласної ради Геннадій Гордієнко та Олександр Слюсар, а також голова Кролевецької РДА Наталія Срібранець.

На розгляд депутатів було винесене питання «Про звернення депутатів Кролевецької міської ради щодо підвищення тарифів на електричну енергію, природний газ та його транспортування», яке зачитав секретар Кролевецької міської ради Сергій Козинець.

Депутати підтримали дане рішення одноголосно.

«Щира вдячність мешканцям нашої громади, які підняли дане питання і не залишились осторонь, проявивши свою громадянську позицію. За кілька тижнів, під даним зверненням свої підписи поставили близько 2 тисяч людей і депутати одноголосно підтримали своїх виборців. Сподіваємось, що до думки жителів Кролевеччини дослухаються», - сказав Кролевецький міський голова Віктор Лехман

З текстом звернення можна ознайомитись за посиланням

Слідкуйте за новинами на каналі: https://t.me/kroleveckagromada_info