Депутатський корпус Кролевецької міської ради затвердив старост сіл громади

Дата: 25.01.2021 15:17

Сьогодні, 25 січня, на першому пленарному засіданні третьої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання, за поданням Кролевецького міського голови Віктора Лехмана, депутатський корпус затвердив кандидатів на посади старост. Попередньо, у сільських територіальних громадах, за ініціативи міського голови, відбулися обговорення кандидатів з мешканцями.

Так, на посаду старости сіл Алтинівка, Майорівка Кролевецької міської ради призначено Віктора Івановича Хоменка.

Сіл Бистрик, Безкровне, Ковбасине, Марухи, Папкине, Прогрес, Ретик, Соломашине, Срібровщина, Червона Гірка Кролевецької міської ради - В'ячеслава Олександровича Ковтуна.

Сіл Білогриве, Медведеве, Пасіка, Перемога, Сажалки, Хрещатик, Шлях, Гречкине, Васильківщина, Воронцове, Дідівщина, Заріччя, Пиротчине, селище Луч Кролевецької міської ради - Надію Василівну Костюченко.

Сіл Божок, Веселі Гори, Заболотове Кролевецької міської ради - Юрія Володимировича Замулу.

Сіл Буйвалове, Миколаєнкове, Неровнине, Свидня, селище Мирне Кролевецької міської ради – Людмилу Володимирівну Чабак.

Старостою Грузчанського старостинського округу затверджено Тетяну Василівну Дешеву.

Сіл Добротове, Терехове Кролевецької міської ради -  Світлану Михайлівну Завгородню.

Села Дубовичі - Миколу Миколайовича Сердюка.

Сіл Зазірки, Калашинівка, Новоселиця Кролевецької міської ради - Галину Іванівну Лавринець.

Сіл Камінь, Заруддя, Морозівка Кролевецької міської ради - Аліну Миколаївну Пудову.

Села Локня Кролевецької міської ради - Сергія Миколайовича Пилипенка.

Сіл Литвиновичі, Антонівка, Воргол Кролевецької міської ради - Євгена Миколайовича Рудя.

Сіл Мутин, Отрохове, Жабкине, Горохове, Кащенкове, Кубахове, Хоменкове Кролевецької міської ради - Ольгу Володимирівну Клебу.

Сіл Обтове, Губарівщина, Погорілівка Кролевецької міської ради - Володимира Івановича Петренка.

Старостою Реутинського старостинського округу Кролевецької міської ради затверджено Віктора Миколайовича Гавриленка.

Сіл Спаське, Лапшине, Любитове Кролевецької міської ради - Сергія Миколайовича Завгороднього.

Села Тулиголове Кролевецької міської ради - Олексія Миколайовича Самойленка.

Сіл Ярове, Загорівка Кролевецької міської ради - Миколу Івановича Кулінченка.

Сіл Ярославець, Покровське Кролевецької міської ради - Євгена Миколайовича Василька.

Також, на засіданні було затверджено Положення про старост, яке представив на розгляд депутатів керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Кролевецької міської ради Олег Халецький. У обговоренні даного питання взяли участь депутати: Наталія Денисенко, Алла Мусієнко, Дмитро Ковальов.

Кролевецький міський голова Віктор Лехман, наприкінці засідання, подякував депутатам за роботу та додав, що на старост покладено багато обов’язків, а населення хоче бачити при владі на місцях людей, що допомагатимуть їм вирішувати проблемні питання життєдіяльності громад.

Слідкуйте за новинами на каналі: https://t.me/kroleveckagromada_info