A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кролевецька міська рада,
Конотопського району, Сумської області

Пішоходи зобов'язані носити світлоповертальні елементи в умовах недостатньої видимості

Дата: 26.01.2021 08:49
Кількість переглядів: 270


У темний час доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи мають використовувати світлоповертальні елементи (стрічки, наклейки, жилети) або бути в одязі, який має такі елементи. Відповідне рішення було ухвалено Урядом ще у листопаді минулого року

Зазначається, що запровадження такої норми в новій редакції має підвищити рівень безпеки, оскільки наявність світлоповертальних елементів на одязі пішоходів у темний час дає змогу зменшити можливість аварії на дорозі у 6-8 разів. Людину, яка використовує світлоповертальні елементи, буде видно на відстані 130-150 метрів, тоді як у темному одязі її видно лише на відстані 25-30 метрів.

Нагадаємо, раніше ця норма мала рекомендаційний характер.

Крім цього запроваджується відповідальність водіїв та пасажирів за порушення ними правил користування спеціальними жилетами із світлоповертальними елементами.

Також Кабінет Міністрів дозволив велосипедистам рухатися смугою маршрутних транспортних засобів. Окремого знаку для цього не буде, але це буде передбачено знаком «Дорога зі смугою для руху маршрутних транспортних засобів».

Довідково. Світлоповертальні елементи призначені для відбиття світлового променя в бік джерела світла з мінімальним розсіюванням.

Слідкуйте за новинами на каналі: https://t.me/kroleveckagromada_info 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора