Участь у презентації програми "Молодіжний працівник"

Дата: 29.01.2021 14:58

Сьогодні, 29 січня відбулася презентація-обговорення онлайн формату базового тренінгу програми для фахівців із роботи з молоддю "Молодіжний працівник" організованої управлянням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, до якої приєдналися члени Молодіжної ради та представники публічної бібліотеки Кролевецької міської ради.

"Хочеться звернути увагу на те, що програма "Молодіжний працівник" є дуже цікавою, актуальною та корисною для розвитку молодіжної політики на місцях і затверджена наказом Міністерства молоді та спорту України від 19.09.2018 № 4334 "Про затвердження Порядку реалізації програми «Молодіжний працівник", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2018 року за № 1178/32630", – зазначила головна спеціалістка відділу молоді і спорту Ольга ХАЛЕЦЬКА.

У презентації програми взяли участь:

Леся МУКОСЄЄВА - завідувачка відділу молодіжної роботи Державного інституту сімейної та молодіжної політики;

Оксана МАЛЬЧЕНКО - тренерка програми "Молодіжний працівник", голова ГО "Простір рівних можливостей", експертка у галузі молодіжної політики;

Ольга РЕЗНІЧЕНКО – заступник начальника управління, начальник відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Також, після презентації програми, учасникам було запропоновано до обговорення питання підтримки у 2021 році молодіжних заходів в рамках обласного календарного плану, у тому числі у співпраці та співфінансуванні за рахунок коштів Британської ради в Україні.