Віктор ЛЕХМАН доручив взяти під жорсткий контроль додержання температурного режиму в закладах освіти громади

Дата: 01.02.2021 17:00
Кількість переглядів: 2034

За підсумками апаратної наради при Кролевецькому міському голові, на якій розглядалося питання додержання температурного режиму у закладах соціальної сфери, було надано ряд доручень.

Так, Віктор ЛЕХМАН доручив своєму заступнику В’ячеславу ЖОВТІ та начальнику відділу освіти міської ради Станіславу МАСАЛИЗІ тримати на контролі стан опалення закладів освіти громади, особливу увагу приділити додержанню температурного режиму у Кролевецькому ліцеї № 3 та ЗОШ № 6.

«Прошу приділити даному питанню максимальну увагу, потрібно виїздити в заклади, розбиратися на місцях, але картина має бути максимально ясною, а наші діти навчатися у відповідних умовах, в теплих і комфортних приміщеннях», - наголосив Віктор ЛЕХМАН.

Як було зауважено на нараді, у КП «Кролевецька лікарня» температурний режим дотримується, нарікань від пацієнтів не надходило.

Слідкуйте за новинами на каналі: https://t.me/kroleveckagromada_info