Кролевчанці призначили дворічну державну стипендію Президента України

Дата: 02.02.2021 14:51

Відповідно до указу Президента України №42/2021 «Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва» КАЛМИКОВІЙ Раїсі Іванівні, 1951 року народження, майстрові художнього ткацтва призначено дворічну державну стипендію.

Нагадаємо, Раїса Іванівна КАЛМИКОВА у 2020 році удостоєна звання Заслуженого майстра народної творчості України, з 2005 року є членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Закінчила у 1976 році Київський текстильний технікум). Працювала 1977–2006 майстром виробничого навчання ткацького відділу Кролевец. ПТУ № 23. Учасниця обласних та Всеукраїнських, Міжнародних художніх виставок. Авторка декоративних панно, рушників, серветок, скатертин.

За своє трудове життя Раїса Іванівна виплекала багатьох ткаль, передала їм свій художній хист та досвід. А також стала творцем багатьох знакових шедеврів художнього ткацтва.

Слідкуйте за новинами на каналі: https://t.me/kroleveckagromada_info