Керівництво Кролевецької міської ради та структурні підрозділи апарату змінили місце розташування

Дата: 09.02.2021 16:27
Кількість переглядів: 2062

Днями було змінено юридичне та фактичне місце розташування адмінібудівлі Кролевецької міської ради.

Відтепер, керівництво Кролевецької міської ради, а саме Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН, його заступники - Олег ШПРИНДЕЛЬ та В'ячеслав ЖОВТЯ, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олег ХАЛЕЦЬКИЙ та секретар Кролевецької міської ради Сергій КОЗИНЕЦЬ перебувають у адміністративній будівлі за адресою: м. Кролевець, площа Миру, буд. 1.

Також, разом з керівництвом, у даній будівлі розташовані працівники структурних підрозділів апарату Кролевецької міської ради: загальний та юридичний відділи, а також відділ організаційної, кадрової та інформаційної роботи.

Телефон приймальні: 9-55-42

Структурні підрозділи виконавчого комітету Кролевецької міської ради знаходяться за адресою: м. Кролевець, вул. Грушевського, 19

Слідкуйте за новинами на каналі: https://t.me/kroleveckagromada_info