Як подати електронне звернення до Кролевецької міської ради?

Дата: 12.02.2021 10:19

На офіційному сайті Кролевецької міської ради, у розділі «Контакти» (https://krolevecka-gromada.gov.ua/feedback/) є форма зворотнього зв’язку, яка допоможе подати звернення швидко і лаконічно.

Щоб подати звернення потрібно заповнити форму, з обов’язковим зазначенням Прізвища, ім’я, по батькові, контактного телефону та електронної пошти та написати текст звернення. Анонімні звернення подати неможливо і вони не підлягають розгляду.

У віконці «Натисніть, щоб побачити приклад» потрібно лівою клавішою миші натиснути, з’явиться математичне рівняння, рішення якого потрібно внести у поле «Результати прикладу». Це потрібно для того, щоб підтвердити, що ви не бот, а реальна людина.

Після цього та правильного заповнення форми запиту, потрібно натиснути «Надіслати повідомлення» і ваше звернення буде передано до загального відділу апарату Кролевецької міської ради. Таким чином ваше звернення буде взято у опрацювання і ви отримаєте, згідно чинного законодавства, на нього відповідь.