Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди

Дата: 12.02.2021 13:57

Вночі 12 лютого по Сумській області та м. Суми очікується значний сніг з дощем, в південній половині області налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця ( I рівень небезпечності, жовтий).

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

по Сумській області і місту Суми

з 20 години 11 лютого до 20 години 12 лютого 2021 р.

12 лютого погоду визначатиме циклон.

Прогноз погоди в Сумській області:

Хмарно, вночі значні опади (сніг з дощем), в південній половині області налипання мокрого снігу, ожеледь, вдень сніг, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 2-7* морозу, в південній половині області  підвищиться до 3* тепла,  вдень різке зниження до 4-9* морозу.

Прогноз складений Сумським центром з гідрометеорології

13 – 16 лютого 2021 р.

13 лютого: Хмарно, невеликий, місцями помірний сніг, місцями хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 12-17* морозу, вдень 10-15* морозу.

14 лютого: Хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг, вдень без істотних опадів, місцями хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 15-20* морозу, вдень 10-15* морозу.

15 лютого: Мінлива хмарність, без опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 17-22* морозу, місцями до 27* морозу, вдень 14-19* морозу.

16 лютого: Хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер північний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 23-28* морозу, вдень 14-19* морозу.