Чемпіонат Сумської області з хокею з шайбою 2021 року, в якому бере участь ХК "Кролевець", наближається до завершення

Дата: 15.02.2021 14:19

У 2021 році Сумською обласною федерацією хокею було вирішено проводити чемпіонат області з хокею з шайбою у три етапи.

На першому етапі 12 хокейних команд області було розподілено на три групи. Хокейна команда ХК «Кролевець» потрапила до групи Б, у якій грали ХК «Дружба», ХК «Шостка» та ХК «Конотоп». Нажаль суперничати з більш досвідченішими хокейними командами, кролевчанам було важко, а тому за підсумками першого етапу вони посіли четверте місце у групі і долучилися до трьох інших невдах чемпіонату ХК «Охтирка-Нафтогаз», ХК «Коровинці» та ХК «Сумські Бобри».

13-14 лютого 2021 року були зіграні ігри 2 етапу (плей-офф) чемпіонату області з хокею з шайбою.

14 лютого кролевчани приймали на своєму майданчику хокейний клуб «Сумські Бобри» і перемогли з рахунком 5 : 3, отримавши право зіграти за 9-10 місце Чемпіонату, з ХК «Охтирка-Нафтогаз», які напередодні перемогли у гостях ХК «Коровинці» з рахунком 4 : 3.

У групі сильніших, матчі проводилися з двох ігор і у іграх-відповідях визначилися півфіналісти:

ХК «Суми-04»  0:14  ХК «Шостка»;

ХК «Ромни»  3:6  ХК «Суми»;

ХК «Ворони»  3:2  ХК «Конотоп»;

ХК «Дружба»  1:4  ХК «Лідер».

У півфіналах зустрінуться «Суми» та «Шостка» і «Лідер» та «Конотоп».