Сім'я – найкраща форма виховання

Дата: 16.02.2021 08:11

Кожна дитина без батьків – це провина дорослих. І виправити такий стан речей можуть лише дорослі. То що ж насправді може допомогти дитині? Лише сім‘я. Саме про це наголошує начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Кролевецької міської ради Алла Мусієнко: «На сьогодні сімейне виховання є пріоритетним при вирішенні проблем розміщення дитини, яка залишилась без батьківської турботи.»

Сімейне виховання дітей-сиріт не є новим для України. На сьогодні в Кролевецькій громаді функціонує два будинки сімейного типу та дві прийомні сім’ї.

Родинне коло представників дітей-сиріт та дітей, що залишилися без батьківського піклування поповнилося ще на одну прийомну сім’ю. Родина Седіної І.В., взяла під опіку та виховання дитину.

Кожного дня хтось із дітей відчиняє двері нової домівки. А за ними – мама й тато, які так довго чекали на них.

Якщо і ви готові стати батьками дитини, яка залишилась без батьківcької турботи, звертайтесь у Службу у справах дітей виконавчого комітету Кролевецької міської ради, що знаходиться за адресою: м.Кролевець, вул. Грушевського, 19, каб. №9, тел.:0977681064.

Чекаємо на Вас!