Керівники фракцій та постійних комісій міської ради провели погоджувальну раду

Дата: 25.02.2021 18:13

Сьогодні, 25 лютого, керівники депутацьких фракцій  та голови постійних комісій на чолі із Кролевецьким міським головою Віктором ЛЕХМАНОМ зібралися на погоджувальну раду,  щоб остаточно затвердити регламент роботи та питання порядку денного четвертої сесії міської ради, яка відбудеться 26 лютого.

Цього разу депутатами було розглянуто більше 70 питань: про затвердження звіту про виконання бюджету Кролевецької міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік та  про затвердження звітів про виконання бюджету сільськими радами за 2020 рік, про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2020 рік, про внесення змін до Програм, які стосуються бюджету, економічного і соціального розвитку, сфери надання медичних послуг, освіти, фізичної культури і спорту, культури та туризму, соціального захисту населення, фінансової підтримки комунальних підприємств Кролевецької міської територіальної громади, благоустрою,  а також внесення змін до деяких рішень.

Крім того, було погоджені питання що стосуються комунального майна, проміжні ліквідаційні та ліквідаційні баланси сільських рад Кролевецького району Сумської області, земельні та інші питання.