Оперативна інформація

Дата: 27.02.2021 20:20

Кролевецька міська рада інформує, що за інформацією ДУ «Сумський лабораторний центр МОЗ України» впродовж 2020-2021 років зареєстровано 1573 випадки захворювань на COVID – 19, з початку 2021 року на території територіальної громади зареєстровано 416 випадки

Серед перехворівших:

одужало 1288 чоловіки

померло – 33 особи.

При цьому повідомляємо, що серед мешканців населених пунктів Кролевецької територіальної громади останнім часом зростає захворюваність на корона вірусну хворобу COVID – 19, в тому числі в організованих колективах. Так за період з 15.02.2021 по 26.02.2021 зареєстровано                             108 випадків.

Шановні мешканці Кролевецької територіальної громади!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено статтею 44-3:

за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, передбачено накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Так, за період карантину відділенням поліції № 1 (м.Кролевець) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області, та  Кролевецьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області було складено 258 протоколів по вищезазначеній статті.

За 2020 рік – 121 протокол, 2021 рік – 137. Загальна сума штрафів склала 322,6 тис.грн.Фото без опису