Міський голова Віктор Лехман привітав Валерія Вікторовича Чечеля з Ювілеєм

Дата: 01.03.2021 14:41

28 лютого 2021 року свій 60 річний ювілей відзначав Чечель Валерій Вікторович—директор державного професійно-технічного навчального закладу "Реутинський професійний аграрний ліцей", депутат багатьох скликань Кролевецької районної та міської рад.

Трудова діяльність Валерія Вікторовича присвячена вихованню студентської молоді та викладацькій роботі, збереженню традицій закладу, та бути завжди в авангарді освітянської діяльності.

Своїм умінням працювати з людьми, аналізувати і оцінювати їхню роботу Валерій Чечель заслужив великий авторитет і глибоку довіру викладачів, студентів і кролевчан.

Міський голова Віктор Лехман від депутатського корпусу міської ради та себе особисто привітав ювіляра, побажав міцного здоров'я, великого особистого щастя, родинного тепла і злагоди, довгих років життя, творчих сил, нових планів і задумів, успіхів у діяльності, спрямованій на подальший розвиток профтехнічної освіти на Кролевеччині.