Конкурс з відбору суб'єкта оціночної діяльності

Дата: 04.03.2021 16:24

Конкурс з відбору суб'єкта оціночної діяльності

Комісія з відбору суб'єкта оціночної діяльності виконавчого комітету Кролевецької міської ради оголошує конкурс з відбору суб'єкта оціночної діяльності:

- для виконання робіт з незалежної оцінки комунальних доріг Кролевецької міської територіальної громади з метою переоцінки основних фондів для цілей бухгалтерського обліку;

- для виконання робіт з незалежної оцінки об’єктів нерухомості з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Конкурс відбудеться 30 березня 2021 року о 10-00 год у приміщенні Кролевецької міської ради за адресою: 41300, Сумська область, місто Кролевець, площа Миру, будинок 1,  сесійна зала.

Для участі у конкурсі необхідно до 23 березня 2021 року до 17-00 години подати, конкурсну документацію до Кролевецької міської ради за адресою: 41300, Сумська область, місто Кролевець,  площа Миру, будинок 1, приймальня міського голови, тел.(096)0829973.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті та описом підтвердних документів, що містяться в конверті, нумерується, прошивається та скріплюється печаткою претендента.

На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності", а також вказати назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

До конкурсної документації входять:

1) заява про участь у конкурсі з відбору суб'єкта оціночної діяльності у довільній формі з обов'язковим зазначенням найменування, місцезнаходження платіжних реквізитів та засобів зв'язку;

2) конкурсна пропозиція щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт,  та терміну виконання робіт у календарних днях у довільній формі;

3) витяг або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

4) копія установчого документа (для юридичних осіб);

5) копія документа, що підтверджує повноваження керівника представляти інтереси юридичної особи та виступати від її імені (для юридичних осіб);

6) копія паспорта та довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб – підприємців);

7) нотаріально посвідчена копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України,

8) інформація про претендента, складена у довільній формі, яка містить відомості про претендента щодо його кваліфікації та досвіду роботи з наданням копій договорів про виконання робіт з оцінки подібного нерухомого майна за наявності;

9) перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна із зазначенням їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна, складений у довільній формі (перелік надається у разі залучення оцінювачів);

10) письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами, а також копії кваліфікованих документів оцінювачів, складені у довільній формі (надаються у разі залучення оцінювачів).

Всі довідки, складені у довільній формі, підписуються та скріплюються печаткою претендента (за наявності), вірність копій підтверджується претендентом.