Обговорили нагальні питання з колегами - представниками органів місцевого самоврядування Путивльської міської громади.

Дата: 04.03.2021 17:59

Фото без описуСьогодні Кролевеччину  з робочим візитом відвідали заступники Путивльського міського голови - Володимир ВОРОНІН та Володимир ВОРОНОВ, а також головний бухгалтер та начальник відділу ЖКГ Путивльської міської ради.

Обговорили основні питання та виклики з якими зіткнулися громади після об'єднання. Це і структура виконавчих органів ради, повноваження старост, прийом - передача майна, його балансова належність, тощо.

Найбільше запитань у гостей було щодо сфери житлово-комунального господарства.  Про перші напрацювання, успіхи та поразки, а також про подальший план дій у даній галузі розповів заступник Кролевецького міського голови Олег ШПРИНДЕЛЬ.

В свою чергу Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН зазначив, що від подібного спілкування є чимало взаємної користі. Час від часу потрібно піднімати голову від поточних справ  і дивитися що роблять колеги. Обмін досвідом між органами місцевого самоврядування має виключне значення для успішного розвитку наших громад та  регіону вцілому.