З чарівним святом весни, любові та краси вітали представниць Кролевеччини, Конотопщини, Путивльщини і Буринщини

Дата: 05.03.2021 16:44

Напередодні Міжнародного жіночого свята – 8 Березня делегація представниць Кролевецької територіальної громади на чолі з міським головою Віктором Лехманом взала участь в урочистостях, які відбулись в адмінбудинку Конотопської райдержадміністрації. На захід прибули кращі представниці територіальних громад  Кролевеччини, Конотопщини, Путивльщини і Буринщини, яких щиросердно вітали депутати Сумської обласної ради, помічники народного депутата України, лідера політичної партії «Наш Край» на Сумщині Андрія Деркача: Євген Южаков і Валентин Добров. Голова Конотопської районної ради Віктор Бик, Кролевецький міський голова Віктор Лехман, Дубов’язівський селищний голова Леонід Білик, Попівський сільський голова Анатолій Боярчук.

Від імені народного депутата України Андрія Деркача його помічники вручили чарівним жінкам Подяки, цінні подарунки і весняні букети. Голова Конотопської районної ради Віктор Бик, нагородив грамотами та подарував квіти представницям підприємств і установ району. Теплі слова подяки, щирі побажання звучали від Кролевецького міського голови Віктора Лехмана.

Святковий настрій та творчі вітання присутнім подарували: народний аматорський гурт “Мальви” Центру культури Кролевецької міської ради,  чоловічий гурт “Конотоп” та мужні військовослужбовці військового оркестру 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.