Оперативна інформація про стан захворюваності та госпіталізації хворих на COVID-19 по КП «Кролевецька лікарня»

Дата: 10.03.2021 14:45

Станом на 13:00 10.03.2021 року на стаціонарному лікуванні  у відділеннях КП «Кролевецька лікарня» знаходиться 80 хворих, з них у 73 осіб з підтверженим діагнозом Covid-19 та 7 осіб з підозрою на Covid-19.

За період з 01.03 по 10.03.2021 року до відділень КП «Кролевецька лікарня» було госпіталізовано 56 хворих, виписано 41 особу з одужанням. За цей час померло 4 особи з підтвердженим діагнозом Covid-19.

Ще раз звертаємося до громадян бути свідомими і дотримуватися встановлених протиепідемічних обмежень, зокрема у громадських місцях потрібно носити маску, не гребувати дезінфекцією та миттям рук, не піддавати небезпеці себе та своїх рідних. Суб’єкти господарювання мають забезпечити неухильне дотримання встановлених обмежень у закладах торгівлі.
      Нагадаємо, якщо у вас з’явилися симптоми респіраторно-вірусного захворювання, одразу потрібно звернутися до свого сімейного лікаря для отримання рекомендацій.