БУДЬ ТІЄЮ ЗМІНОЮ, ЯКУ ХОЧЕШ БАЧИТИ У СВІТІ!

Дата: 15.03.2021 13:18

Представник координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання, молодіжний лідер Кролевеччини Олег ПЛАСТУН 13 – 14 березня 2021 року, за підтримки відділу молоді і спорту виконавчого комітету Кролевецької міської ради, взяв участь у семінарі "Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі!" з найбільшою в Україні молодіжною організацією – Пласт, яка має понад сто років історії та успіхів, поширена по теренах України, світу.

У ході заходу були розглянуті такі питання:

ознайомлення з основними аспектами діяльності організації;

виховництво як основна діяльність (місія) організації, відповідальність бути виховником;

підвищення своїх різнобічних навичок шляхом участі в вишколах, таборах;

дослідженням України та світу з допомогою пластування;

можливості знайти однодумців у спеціалізованих пластових куренях з власними спеціалізаціями.