Вітання міського голови з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 20.03.2021 18:00

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Робота, яку ви виконуєте - важка та відповідальна, оскільки є однією з найважливіших в житті кожного населеного пункту. І Кролевеччина  не є винятком. Саме від вас залежить тепло і затишок в наших оселях, чистота вулиць та прибудинкових територій, якість побутових послуг. Все це невід’ємна частина добробуту мешканців нашої громади, яка створюється повсякденною роботою комунальних служб, але не завжди оцінюється належним чином.

Звісно, враховуючи те, що житлово-комунальне господарство є однією з найскладніших галузей територіальної громади, є багато проблем, які потребують вирішення, але впевнений, що лише спільними зусиллями ми зробимо наше місто кращим!

Дякую вам за таку нелегку, але вкрай необхідну працю.

Бажаю всім працівникам комунальних служб, щоб у ваших стосунках зі споживачами завжди панувала атмосфера взаєморозуміння.

Зичу вам міцного здоров’я, доброго настрою, благополуччя вам і вашим родинам!

Міський голова                                                                                             Віктор ЛЕХМАН