Медичне обладнання для дитячих лікарень – підтримай благодійну акцію!

Дата: 25.03.2021 10:07

В  обласних центрах, районах та містах України утворюються Організаційні комітети з проведення 16 акції "Серце до серця" під гаслом "Здорові немовлята", з метою закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень.

Організаційні комітети залучають волонтерів, котрі безпосередньо займатимуться громадською роботою (масовими заходами, конкурсами, змаганнями, вікторинами, аукціонами тощо). До складу Організаційних комітетів входять представники структурних підрозділів освіти та науки, спорту, охорони здоров’я, культури, соціальні служби та інші.

Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця"  здійснює акцію на державному рівні та проводить активні пошуки спонсорів та партнерів. Місцеві організаційні комітети від свого імені можуть звертатися до спонсорів та партнерів організації Акції на місцях.

Акція проходитиме 1 квітня по 30 вересня 2021 року. У дні фіналу акції 25 та 26 вересня 2021 року в районах, містах областей України, обласних центрах України, місті Києві відбудуться святкові концерти за участю дитячих і молодіжних творчих колективів.

Проведення акції у навчальних закладах (школи, ВНЗ, позашкільні заклади), на підприємствах і установах закінчиться 30 вересня 2021 року.

Всі кошти, зібрані під час акції, будуть перераховані у повній сумі на рахунок фонду.

Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом ціна/якість. Провідні спеціалісти в галузі неонатології оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання якісної медичної допомоги.

Надзвичайно важливою є підтримка й допомога кожного у проведенні цього суспільно-важливого благодійного проекту.

Хто бажає долучитися до акції – надаємо реквізити:

АТ КБ "Приватбанк":

IBAN UA 173052990000026008043604327, ЄДРПОУ 34354227

ПАТ "Кредобанк"

IBAN UA 393253650000002600501306399, ЄДРПОУ 34354227

Офіційна сторінка Фонду: https://sercedoserca.com.ua/

Найменування платежу: "Благодійний внесок для _________ назва області (міста)"