Погоджувальна рада затвердила перелік питань п’ятої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання

Дата: 25.03.2021 17:30

Сьогодні, 25 березня, відбулося засідання  Погоджувальної ради, яку провів Кролевецький міський голова  Віктор ЛЕХМАН . У засіданні взяли участь:  секретар міської ради Сергій КОЗИНЕЦЬ, заступник міського голови В’ячеслав ЖОВТЯ, голови депутатських фракцій та постійних комісій  - Володимир ДЕМЧЕНКО, Юлія БУРА, Віктор КАМІНСЬКИЙ, Євген ТРИГУБ, Алла МУСІЄНКО, а також керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств міської ради.

Члени ради обговорили  та погодили Регламент роботи та пропозиції до Порядку денного сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 26 березня в залі засідань Кролевецької міської ради о 10.00.

Сформовано та опрацьовано постійними комісіями міської ради понад 40 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності Кролевеччини.

«Злагоджена робота депутатів у постійних комісіях, на погоджувальній раді - це запорука конструктивного розгляду та прийняття відповідальних рішень на пленарних засіданнях», - зазначив міський голова Віктор ЛЕХМАН.