Еседуллах Ханалієв: дитячі майданчики — не розкіш, а необхідність

Дата: 29.03.2021 13:20

За доброю традицією, вже декілька років поспіль, в різних куточках міста встановлюються дитячі ігрові майданчики для активного відпочинку дітвори з барвистими гірками, гойдалками, балансирами, пісочницями.

Так, відповідно до планів депутата Кролевецької міської ради восьмого скликання Еседуллаха Ханалієва черговий новий дитячий майданчик депутат планує встановити по вул. Андріївській у мікрорайоні Андріївка. Ще у п’ятницю, 26 березня депутатським корпусом було погоджено виділення коштів на виконання депутатських повноважень, а у вихідні дні вже розпочалися підготовчі роботи щодо облаштування зони відпочинку для дітей.

Більше тридцяти чоловік, а це і члени родини Ханалієвих, і батьки дітлахів і всі небайдужі громадяни, прийшли на допомогу депутатові, щоб втілити в життя мрію дітей. Територія була прибрана від сміття, розчищена від чагарників, викорчуване застаріле коріння, сплановано територію з підвезенням ґрунту, встановлено невеличкий фундамент з декоративним парканчиком. Роботи тривають.

У подальшому депутат планує встановити нові лавки та урни, а територію облаштувати і засадити квітами.

За словами Еседуллаха Ханалієва  дитячі майданчики — не розкіш, а необхідність. Що ж, з почином Вас, депутате.