Міський голова зустрівся з народним депутатом України

Дата: 29.03.2021 20:10

26 березня  Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН зустрівся з народним депутатом України Михайлом АНАНЧЕНКО та депутатом Сумської обласної ради Олександром СЛЮСАРЕМ.

В ході робочої зустрічі були обговорені найактуальніші  питання сьогодення Кролевецької громади: ремонт доріг, ситуацію яка склалася в громаді в результаті гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, відбору проєктів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету, зокрема з державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на соціально-економічний розвиток громади, хід реалізації проєкту  із реконструкції стадіону Кролевецької СШ № 1, який було включено до президентської програми “Велике будівництво”, проєкт з утеплення Кролевецького ліцею № 3, який є опорним закладом та багато інших.

Майже з усіх питань народні обранці обіцяли підтримку та дієву допомогу, тож сподіваємось на позитивний результат.