Обговорено план дій по вирішенню проблемних питань сільських територій Кролевеччини

Дата: 30.03.2021 13:43

Сьогодні, 30 березня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН разом зі своїми заступниками, керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради провів нараду у форматі круглого столу із старостами сіл територіальної громади.

Основні питання, які порушили старости: благоустрій територій, очистка колодязів та ремонт надбудов, спилювання аварійних дерев, реконструкція вуличного освітлення, заміна ламп та інші нагальні питання, що стосуються життєдіяльності сільських населених пунктів.

Як відмітили учасники наради – даний формат є конструктивним, оскільки розпорядники бюджетних коштів та безпосередні виконавці мають змогу поспілкуватися, надати роз’яснення  та окреслити дорожню карту виконання робіт.