Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 02.04.2021 14:35

01 квітня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кролевецької міської ради. Провів засідання - заступник міського голови, заступник голови комісії - В'ячеслав ЖОВТЯ.

У засіданні брали участь:  начальник служби у справах дітей Алла МУСІЄНКО, представники відділів та комунальних закладів виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

На засіданні комісії розглядались питання:

-  Про надання дозволу на вчинення від імені малолітньої дитини правочину, а саме оформлення земельної ділянки в порядку безоплатної приватизації.

- Про стан виконання батьківських обов'язків по відношенню до своїх малолітніх дітей.

- Про розгляд заяви рідного батька, щодо внесення змін до порядку участі його з малолітнім сином.

У ході засідання  розглянуті  клопотання та заяви, що надійшли у березні місяці поточного року. Члени комісії,  брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та надавіали свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

Після розгляду - прийняті відповідні рішення, згідно чинного законодавства.