УВАГА! ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЇ!

Дата: 06.04.2021 16:06

Кролевецька міська рада у зв’язку  з надходженням інформації від громадян щодо телефонних дзвінків зі зверненнями невстановлених осіб від імені Кролевецького міського голови з пропозиціями придбати комунальну власність,  а насправді  з корисливою метою – заволодіння грошовими коштами шляхом обману  та зловживання, офіційно повідомляє, що такі дзвінки здійснюються шахраями, які не мають жодного відношення до керівництва Кролевецької міської ради. Такі діяння носять склад злочину, за який відповідно до норм ч.1 ст.190 Кримінального Кодексу України  передбачена кримінальна відповідальність.

Такі дзвінки є провокацією з боку осіб, які у шахрайський спосіб намагаються отримати гроші, дискредитуючи міську владу.

З метою запобігання діяльності шахраїв та упередження умисних дій невстановлених осіб, які мають корисливий мотив, просимо громадян, яким надійшли такі дзвінки, або стало відомо про осіб, які їх здійснюють, повідомляти Кролевецьке відділення поліції, або зателефонувати за номером 102.