ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 07.04.2021 16:28

Сьогодні, 7 квітня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду щодо організації проведення на Кролевеччині Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні. На початку зустрічі міським головою було зазначено, що ця робоча нарада присвячена важливому питанню - вшануванню подвигу учасників Другої світової війни, увічненню пам’яті жертв війни та у зв’язку з цим належного проведення Дня пам’яті та примирення і 76 річниці Великої Перемоги.

Заслухавши та обговоривши пропозиції присутніх на нараді: керівника та представника  ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» Віктора ДІСКОВСЬКОГО та Івана БАЛАБОНА, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, Віктор Григорович визначив загальну концепцію проведення святкових заходів для жителів громади та дав відповідні доручення: першочергово забезпечити приведення місць поховання, пам’ятників, пам’ятних знаків, Меморіалу Слави в належний стан; узагальнити всі пропозиції та підготувати план заходів для затвердження (враховуючи можливі варіанти карантинних обмежень).

За інформацією Віктора ДІСКОВСЬКОГО все менше і менше з нами залишається учасників тих далеких подій: на сьогоднійшній день на території Кролевецької територіальної громади  проживає всього 8 учасників бойових дій та 79 вдів учасників бойових дій у Другій світовій війні.