Прибирання та благоустрій території проводиться у селі Тулиголове

Дата: 08.04.2021 11:37

Вже два дні поспіль Тулиголівчани наводять лад у скверах, пришкільних ділянках, кладовищі, біля пам’ятників та пам’ятних знаків, будинку культури, фельдшерсько-акушерського пункту, узбіччя доріг і т.ін.

Організував проведення толоки  староста села Тулиголове Олексій САМОЙЛЕНКО. Благоустрою передували організаційні наради з керівниками закладів соціальної інфраструктури села: визначалися ділянки, де і як повинно проводитися прибирання, масштаби робіт, планувалась кількість необхідного реманенту.

До цієї благородної справи благоустрою та поліпшення санітарного стану села активно долучилася:  староста села  зі своїм колективом, дружня освітянська родина, працівники сільського будинку культури, ФАПу, місцеві пожежні та всі небайдужі жителі села.

Олексій Миколайович відзначив: «Працювали всі і всюди…Узбіччя дороги, яка веде із села прибирали до траси Кіпті-Бачівськ. Спільна справа на користь громади не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку».