МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ КЕРІВНИКА ОДНОГО З НАЙБІЛЬШИХ БЮДЖЕТОУТВОРЮЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ КРОЛЕВЕЧЧИНИ

Дата: 15.04.2021 12:08

Сьогодні, 15 квітня святкує день народження директор Кролевецького комбінату хлібопродуктів Геннадій ГОРДІЄНКО.

Підприємство це широко відоме не тільки на теренах України, а й далеко за її межами, є одним з найбільших бюджетоутворюючих на Кролевеччині. Географія дистрибуції якісної продукції комбінату охоплює практично усі куточки світу.

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН разом з керівництвом міської ради завітав до Геннадія Івановича з найщирішими вітаннями. Віктор Григорович подякував за активну участь керівництва та працівників підприємства у допомозі громаді; а також - висловив упевненість у розвитку подальшого плідного взаємовигідного співробітництва з підприємством.

Саме конструктивний підхід і плідна співпраця є запорукою розвитку не тільки комбінату та міста, а й усього регіону.