16 КВІТНЯ - ВЕЛИКЕ ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ

Дата: 15.04.2021 17:57

Шановні керівники установ, підприємств, організацій усіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Кролевецької міської територіальної громади!

З приходом весняного тепла у кожного з’являється бажання бачити громаду чистою та охайною.

Для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді, запрошуємо Вас долучитись до заходів з прибирання території міста Кролевець.

16 квітня 2021 року з 8-00 години ранку заплановано провести прибирання в центральному парку міста, сквері Слави, на бульварі Тараса Шевченка, центральних вулицях, скверах, та біля пам'ятних знаків.
Наголошуємо на необхідності впорядкування прилеглих та закріплених за юридичними особами, а також фізичними особами-підприємцями територій.
     Чистота громади –  спільна справа для всіх і кожного!