КРОЛЕВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІКТОР ЛЕХМАН ЩИРО ДЯКУЄ УСІМ, ХТО ВЗЯВ УЧАСТЬ У «ВЕЛИКОМУ ПРИБИРАННІ»

Дата: 16.04.2021 17:36

Як і було оголошено, сьогодні, 16 квітня, відбувся перший етап «великого прибирання» нашого міста.

До загальноміської весняної толоки долучився увесь керівний склад та працівники структурних підрозділів апарату міської ради, виконавчого комітету міської ради, небайдужі громадяни.

Потужну допомогу технікою та людьми надали ТОВ «Кролевецький елеватор» (директор – ШЕВЧЕНКО Сергій Олександрович), ДП «Кролевецький агролісгосп» (директор – БОЧАРОВ Дмитро Сергійович), ДП «Кролевецьке ЛМГ» (директор – ПОСОШЕНКО Олександр Володимирович), Кролевецьке міжрайонне управління водного господарства (директор – КОВБАСА Віктор Володимирович), Філія ПАТ ДПЗКУ «Кролевецький комбінат хлібопродуктів» (директор – ГОРДІЄНКО Геннадій Іванович), ФОП СРІБРАНЕЦЬ Микола Борисович, ПП «Камінське» (директор КУЦОГОЛ Микола Васильович), КП «Кролевецьводоканал» (директор – Фокін Олександр Олексійович), КП «Кролевецька житлово-експлуатаційна контора» (директор – Сущенко Олександр Вікторович) та ін.

Завдяки спільним консолідованим зусиллям усіх без винятку учасників, прибирання дійсно можна назвати «Великим». Увага приділялася не тільки центральному міському парку, але й парку Слави, території бульвару імені Т. Г. Шевченка, площі та проспекту Миру, іншим територіям що закріплені за установами і організаціями міста. Хочеться сподіватись, що і надалі, таким же чином, – дійсно згуртовано і завзято – усі, кому небайдужа доля Кролевецької громади, долучатимуться до подібних ініціатив.

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН щиро дякує усім, хто прийняв участь сьогоднішньому першому етапі «великого прибирання».

«Тільки разом, тільки згуртовано, тільки взаємодопомогою та співпрацею ми з Вами можемо робити нашу громаду взірцем для інших: комфортною для усіх мешканців і такою, що постійно розвивається та вдосконалюється» - зазначив міський очільник.