РОБОТУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ФІЛІЇ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ В ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ ПРОДОВЖЕНО ДО 23 КВІТНЯ ПОТОЧНОГО РОКУ.

Дата: 21.04.2021 10:17

Шановні відвідувачі центру зайнятості!

Роботу Кролевецької районної філії Сумського обласного центру зайнятості в дистанційному режимі продовжено до 23 квітня поточного року.

Прийом громадян здійснюється засобами телефонного або електронного зв’язку;

подання документів, що фіксують намір клієнта про реєстрацію його як безробітного, здійснюється через портал державних послуг “Дія” https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu.

Опрацювання документів проходить щоденно у робочі дні, за результатом чого фахівець центру зайнятості зв’яжеться з клієнтом для підтвердження та уточнення необхідної інформації.

Всі консультації, пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, надаються засобами дистанційної комунікації (телефоном, електронною поштою тощо).

Звертатись за телефоном 096-123-18-95, (05453)9-56-76.