ВІДБУЛОСЯ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ПАМ'ЯТНОГО ЗНАКУ НА ЧЕСТЬ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 26.04.2021 12:46

Сьогодні, 26 Квітня 2021 року, в день 35-ї річниці Чорнобильської трагедії відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку на честь учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, уродженців Кролевеччини.

У церемонії взяли участь керівники міської ради на чолі з Віктором ЛЕХМАНОМ. Перед присутніми зі зворушливою промовою виступила також голова місцевого осередку всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна»  - Тетяна Іллівна ГЛУЩЕНКО.

Варто зазначити, що вибух 26 квітня 1986 року 4 енергоблоку ЧАЕС – це найбільша техногенна аварія в історії людства, після якої, за деякими підрахунками, в атмосферу потрапило в 400 разів більше радіоактивних речовин, ніж після вибуху атомної бомби в японському місті Хіросіма.

Цього року, у рамках підготовки до річниці трагедії, Кролевецькою міською радою, спільно з депутатським корпусом, було виділено 20 тис. грн. на реконструкцію та благоустрій пам'ятного знаку і території навколо нього.  Ще близько 49 тис. грн. -  на привітання чорнобильців нашої громади.