НА ШОСТІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.04.2021 17:49

29 квітня, відбулася шоста сесія Кролевецької міської ради восьмого скликання, яку провів Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН. На засіданні були присутні 21 із 26 обраних депутатів.

У пленарному засіданні також взяли участь заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств міської ради.

Народними обранцями розглянуто та погоджено усі заплановані питання порядку денного. Зокрема, депутати погодили виділення коштів для:

• компенсації пільгових перевезень залізничним та автомобільним транспортом на території громади, в тому числі – у сільській місцевості;
  • встановлення та облаштування сучасної автобусної зупинки біля міського залізничного вокзалу;
  • додаткового придбання паливно-мастильних матеріалів для  потреб наших рятувальників з ДПРЧ 22 та відділення поліції;
  • придбання спортивного інвентаря для ДЮСШ;

Погоджено клопотання про виділення коштів з резервного фонду для відділу цивільного захисту населення на придбання мотопомпи, рукавів та необхідного додаткового устаткування. Додаткові кошти погодили виділити для виконання робіт по ремонту каналізаційних та водопровідних оглядових колодязів, а також встановлення нових люковин.

Депутатами виділено кошти для ремонту спеціальної прибиральної техніки МПК «Ремдільниця». Крім того, депутати погодили питання про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Узгоджено низку клопотань про врегулювання земельних відносин (уточнення площ земельних ділянок, тощо).

Погоджено оголошення об’єктом природно-заповідного фонду території, що розташована у селі Воргол Кролевецької міської територіальної громади, орієнтованою площею 5,7 га, під назвою – парк-памятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Воргол».

Начальник відділу житлово-комунального господарства Кролевецької міської ради Дмитро ДОРОФЕЕВ доповів депутатам детальну інформацію щодо погодження питання проходження траси волоконно-оптичної лінії зв’язку та надання дозволу на прокладання кабелю по території Кролевецької міської територіальної громади.

Усього депутатами розглянуто та погоджено більше 49 питань порядку денного.