Кролевецька міська рада оголошує конкурс на посаду ДИРЕКТОРА ДУБОВИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ Кролевецької міської ради

Дата: 30.04.2021 15:37

ПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади керівництва Дубовицького ліцею Кролевецької міської ради

УВАГА КОНКУРС!

Кролевецька міська рада оголошує конкурс на посаду ДИРЕКТОРА   ДУБОВИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ Кролевецької міської ради.

Керівником (директором) закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров'я, що не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Кандидати, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Кролевецької міської ради за адресою: Україна, 41300, Сумська область, Конотопський район, м. Кролевець, площа Миру, буд. 1, наступні документи:

• письмова заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є невід'ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  • Особа може подати інші документи, що підтверджують її професійні та моральні якості.

Визначені і документи подають особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що може становити від 20 до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації, про що ставить свій підпис.

Строк подання документів: 31.05.2021 (включно).

Дата, час, місце проведення конкурсного відбору: 15.06.2021 о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Кролевецької міської ради за адресою: Україна, 41300, Сумська область, Конотопський район, м. Кролевець, площа Миру, буд. 1. Прізвище, ім’я, по батькові, засоби зв'язку та електронна пошта відповідальної особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Шкарупа Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти Кролевецької міської ради,  телефон 068-317-39-33, електронна пошта: otgkrolosvita@ukr.net;  krolrada@ukr.net