ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ВПОРЯДКОВАНО МІСЬКИЙ ПАРК СЛАВИ

Дата: 03.05.2021 10:15

Напередодні Дня пам’яті та примирення, впорядковано міський парк Слави.

Відремонтовано та пофарбовано сам монумент, замінено пошкоджені плити з іменами наших земляків, що загинули у Другій світовій війні. Встановлено додаткове нове освітлення монументу та території парку. Піднято новий прапор України на заміну пошкодженому.

Прибрано та впорядковано саму територію парку (подяка освітянам школи №5, котрі долучилися до акції “Велике весняне прибирання”), а також  - висаджено троянди.

Окремо дякуємо вихованцям Станції юних техніків за домомогу у виготовленні нових літер та цифр для монументу, адже попередні - були пошкоджені невідомими.

Нагадаємо, що День пам'яті та примирення (пам'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам'ятний день в Україні який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліціїу Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».