З 8 ТРАВНЯ НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДІЯТИМУТЬ КАРАНТИННІ ЗАХОДИ «ЖОВТОГО» РІВНЯ

Дата: 07.05.2021 16:15

Сьогодні відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, (ТЕБ та НС), на якому, в онлайн-режимі, було заслухано засідання комісії ТЕБ та НС Сумської ОДА під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Тараса САВЧЕНКА.

Комісією, враховуючи епідеміологічну ситуацію та індикаторні показники гострої респіраторної хвороби COVID-19, зокрема, вирішено:

• застосувати на території Сумської області протиепідемічні заходи ЖОВТОГО РІВНЯ протиепідемічної небезпеки  поширення, передбачені пунктом 3 постанови Кабінету міністрів України №1236.
  • головам районних державних адміністрацій, сільським, селищним та міським головам вжити заходів щодо забезпечення дотримання на територіях відповідних адміністративнотериторіальних одиниць обмежувальних заходів ЖОВТОГО РІВНЯ епідеміологічної небезпеки, затверджених постановою Кабінету міністрів України №1236.