ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ, ПРИСВЯЧЕНІ ВШАНУВАННЮ 76-Й РІЧНИЦІ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ

Дата: 09.05.2021 14:20

Сьогодні, 9 травня 2021 року, відбулися урочистості, присвячені вшануванню 76-й річниці великої Перемоги. Зокрема, 0 10:00 годині, біля Меморіалу Слави відбувся мітинг «Ми – нащадки великих героїв»!

На урочистому заході були присутні Кролевецький міський голова, керівництво міської ради, виконавчого комітету, депутати міської ради, депутати Сумської обласної ради, представники ради ветеранів громади. Всього у вшануванні взяли участь більше двохсот небайдужих  мешканців та гостей нашої громади.

З урочистою промовою до присутніх звернулися Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН, а також депутат Сумської обласної ради Олександр СЛЮСАР. Окремо варто відзначити зворушливу та щиросердну промову, яку виголосив як «дитина війни» Іван Васильович БАЛАБОН.

Під час заходу присутні вшанували память полеглих героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до Монументу Слави і Вічного вогню.

Також Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН і депутат Сумської обласної ради Валентин ДОБРОВ, разом з Головою ради ветеранів Віктором ДІСКОВСЬКИМ і працівниками відділу культури, відвідали домівки учасників бойових дій Другої світової війни та вручили їм подарунки від імені народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА.