18 ТРАВНЯ 2021 РОКУ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВ НА ОТРИМАННЯ «КАРАНТИННИХ» 8 ТИС.ГРН СУБ’ЄКТАМИ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Дата: 11.05.2021 11:16

18 ТРАВНЯ 2021 року закінчується термін подачі заяв на отримання «карантинних» 8 тис.грн субєктами економічної діяльності.

З детальними інструкціями щодо подачі заяви через портал або застосунок «Дія» можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/32KYGrL

З переліком основних видів економічної діяльності, що підпадають під дію даних законодавчих актів можна ознайомитись ТУТ

Нагадаємо, що Верховна Рада України 30 березня ухвалила Закон України «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувалних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», 6 квітня Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний законодавчий акт, 8 квітня він був опублікований в газеті «Голос України» і набув чинності на наступний день.

Відповідно до закону, застраховані фізичні особи – підприємці та наймані працівники, які були змушені припинити свою діяльніть через карантинні обмеження у червоних зонах, на підставі cамостійного звернення отримають з державного бюджету одноразову матеріальну виплату у розмірі 8 тисяч гривень.