ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР БЕСКОРОВАЙНИЙ ВІДВІДАВ КРОЛЕВЕЧЧИНУ

Дата: 14.05.2021 19:29

Сьогодні на Кролевеччину з робочим візитом завітав Голова Конотопської  районної державної адміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ. Він провів нараду з Кролевецьким міським головою Віктором ЛЕХМАНОМ. Відбулися спільні зустрічі також із керівниками комунальних підприємств громади та керівниками структурних підрозділів. Зокрема – з директором КП «Кролевецьводоканал» Олександром ФОКІНИМ.

Під час візиту Голова райдержадміністрації відвідав державне підприємство «Кролевецьке ЛМГ», зокрема, побував у виробничому цеху, який знаходиться у селі Грузьке; відвідав паркетний цех у мікрорайоні Андріївка; поспілкувався керівником підприємства – Олександром ПОСОШЕНКОМ.

Велика увага була приділена закладам освіти. Зокрема, Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ ознайомився з ходом реконструкції спортивного майданчика з облаштуванням футбольного поля та зони для воркауту на території Спеціалізованої школи №1. Актуальну і вичерпну інформацію, безпосередньо на будівельному майданчику, очільникам райдержадміністрації та міськради надав директор закладу Микола ПОГОРЄЛЬСЬКИЙ.

Після цього представники влади відвідали опорний заклад "Кролевецький ліцей №3", де поспілкувалися з керівництвом та працівниками. Директор закладу Станіслав ЯЦЕНКО провів стислу екскурсію і ознайомив із нагальними для освітян питаннями.

Не обійшли увагою і медичних працівників громади. Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ та Віктор ЛЕХМАН відвідали міську центральну лікарню, поспілкувалися з працівниками та керівництвом, сказали слова вдячності за нелегку працю, особливо у період пандемії коронавірусу.

За результатами робочого візиту, голови Конотопської районної державної адміністрації та Кролевецької міської ради домовилися про напрацювання так званої «дорожньої карти» спільних дій щодо розвитку громади. Наголошено на необхідності взаємовигідної, ефективної і злагодженої співпраці  усіх структурних підрозділів Конотопського району і Кролевецької МТГ. Досягнуто спільних точок зору у питаннях розвитку житлово-комунального господарства; залучення інвестицій для відкриття виробництв та створення нових робочих місць для мешканців усіх громад  Конотопського району.