МОЛОДЬ КРОЛЕВЕЧЧИНИ РЕАЛІЗУЄ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОЄКТИ

Дата: 17.05.2021 10:56

Молодь Кролевецької міської територіальної громади активно впроваджує та реалізовує екологічні проєкти. Учнівська молодь, депутати Кролевецької міської ради, молодіжні лідери громади – висаджують дерева, проводять очищення прибережної зони річки Сейм від побутового, органічного сміття, встановлюють контейнери для сортування сміття у закладах загальної середньої освіти, облаштовують майданчики для молоді.

Проекти "Думай про життя – сортуй сміття!", "Я прибрав – твоя черга!", "ЕКО МІСТЕЧКО" покликані берегти природу, виховувати еко-культуру у дорослих та дітей, допомагати нужденним, впровадити механізми роздільного збору відходів, донести до пересічних громадян, що не все сміття – це сміття! Покращити екологічну ситуацію шляхом впровадження організованої системи збору та проведення інформаційної компанії щодо сортування відходів.