КРОЛЕВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІКТОР ЛЕХМАН ПРОВІВ СЕРІЮ НАРАД ЗІ СТАРОСТАМИ СІЛ ТА СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата: 18.05.2021 14:15

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів чергову серію робочих нарад зі старостами сіл та старостинських округів Кролевецької МТГ. У зустрічі взяли участь заступники міського голови Олег ШПРИНДЕЛЬ і Вячеслав ЖОВТЯ, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олег ХАЛЕЦЬКИЙ, а також начальник відділу житлово комунального господарства Кролевецької міської ради Дмитро ДОРОФЄЄВ.

Міський голова ознайомився з поточним станом справ у селах громади, вислухав питання та пропозиції від старост, розглянув низку звернень.

Загалом, на нарадах піднімалися та обговорювалися питання, що потребують уваги з боку місцевої влади.

Зокрема:

питного водопостачання;

належного сучасного і якісного освітлення вулиць (у тому числі - можливості встановлення додаткових опор для ліхтарів);

участі у державній програмі безкоштовного проведення і підключення оптоволоконних ліній для швидкісного підключення до мережі Інтернет у селах громади;

ефективного опалювання клубів, ФАП-ів та філій центру культури;

чищення та впорядкування колодязів;

якісного і своєчасного грейдерування ґрунтових доріг;

Окремою темою, що потребує уваги та ретельного вивчення, стало питання впорядкування сільських сміттєзвалищ, організація ефективних схем та методів вивозу сміття у селах громади, необхідністю очищення та впорядкування відповідних територій, що почали використовуватися як несанкціоновані сміттєзвалища.

За результатами нарад Віктор ЛЕХМАН дав доручення відповідним посадовцям і встановив чіткі терміни їх виконання.

Також, одразу після проведення зустрічей, старости отримали нові якісні мото-інструменти (бензопили, мотокоси, кущорізи) і мастильні матеріали до них для впорядкування і благоустрою своїх підвідомчих територій. Адже ні для кого не секрет, що гарний інструментарій є однією із запорук якісного і своєчасного виконання будь-яких робіт.

Слід зазначити, що такі наради є щотижневими, оскільки надзвичайно важливим є постійний багатосторонній конструктивний діалог між селами та старостинськими округами громади і Кролевецькою міською радою, усіма її структурними підрозділами та особисто головою Віктором ЛЕХМАНОМ. Тримаємо руку на пульсі заради збалансованого розвитку усієї Кролевецької територіальної громади.