СЕКРЕТАР КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЕРГІЙ КОЗИНЕЦЬ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У С. ОБТОВЕ

Дата: 20.05.2021 11:33

19 травня згідно графіку-прийому, секретар Кролевецької міської ради Сергій КОЗИНЕЦЬ провів виїзний прийом громадян у с. Обтове. Під час зустрічі з жителями громади Сергій Михайлович вислухав питання, що турбують селян, а також надав вичерпну інформацію по кожному напрямку, порушених у заявах.

Окреме місце у зверненнях мешканців села займали дві нагальні теми: питання можливого закриття відділень Укрпошти у сільській місцевості, переведення обслуговування пенсіонерів через відділення банків; порядок подання заяв та декларацій про доходи для отримання житлових субсидій.. Усі звернення та питання, що входять до компетенції Кролевецької міської ради, секретар пообіцяв тримати на постійному моніторингу та інформувати про результати розгляду.