ФУНКЦІОНАЛЬНЕ НАВЧАННЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ТА ФАХІВЦІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 21.05.2021 08:13

19 травня 2021 року, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», в Кролевецькій територіальній громаді відбулося функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту. Навчання проведено викладачами навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД м.Конотоп.

За результатами оцінювання слухачам будуть  видані посвідчення про функціональне навчання у сфері цивільного захисту.